28.5.2018 / by admin

Hledáme nového kolegu

V rámci rozšiřování týmu našich pracovníků hledáme do pracovního poměru nebo formou externí spolupráce nového kolegu na pozici:

Manažer výzkumně vývojových projektů

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  • ŘP a vlastní automobil
  • Znalosti/zkušenosti dotačních programů na výzkum a vývoj (Aplikace, TAČR) výhodou
  • Znalosti/zkušenosti prostředí vysokých škol výhodou
  • Praxe ve výrobních podnicích výhodou
  • Dobrá práce s PC, dobrá znalost nástrojů office

Náplň práce

    Management výzkumně vývojových projektů v podnicích. Jedná se o podpůrnou činnost pro odborné týmy. Činnost sestává z vedení porad, koordinace činností ve vazbě na harmonogramy, plánování a řízení rozpočtu, zpracování odborných zpráv na základě podkladů, jednání se zapojenými subjekty, administrativní podpora projektů.

Výhody

  • Zajímavá, pestrá práce s možností seberealizace a uplatněním vlastních nápadů
  • Výkonnostní prémie
  • Firemní benefity

Svůj profesní životopis zasílejte na e-mail kucera@jvmrpic.cz.