28.5.2018 / by admin

Hledáme nového kolegu

V rámci rozšiřování týmu našich pracovníků hledáme do pracovního poměru nebo formou externí spolupráce nového kolegu na pozici:

Odborný konzultant dotačních projektů zaměřených na inovace

Co byste měl/a splňovat

  • VŠ vzdělání
  • Technické vzdělání, zájem o techniku – výhodou
  • Zkušenosti z oblasti zpracování dotačních žádostí a administrace dotačních projektů – výhodou
  • Komunikativnost, schopnost jednání s lidmi, obchodní předpoklady
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Samostatnost a časová flexibilita, orientace na výsledky
  • ŘP na osobní automobil a možnost používání vlastního automobilu

Nabízíme práci v aktivním a zkušeném týmu, ve firmě s dlouhou historií, s pružnou pracovní dobou, benefity a výkonnostními odměnami. Místo výkonu práce Zlín.

Náplň práce:

  • Péče o zákazníky a oslovování nových zákazníků v oblasti investičních, technicky zaměřených a inovativních projektů
  • Identifikovat potenciál projektů, navrhovat finanční řešení pomocí dotací a u vybraných projektů navrhovat projektové řízení pomocí vlastní vědecko – výzkumné základny
  • Projektové řízení, vybraných projektů
  • Spolupráce s návaznými profesními odbornostmi

Výhody:

  • Zajímavá, pestrá práce s možností seberealizace a uplatněním vlastních nápadů
  • Prémie v závislosti na vlastní aktivitě a schopnostech
  • Spolupráce se zkušenými spolupracovníky

Svůj profesní životopis zasílejte na e-mail kucera@jvmrpic.cz.